امروز : 167
ديروز : 126
افراد آنلاين : 2
همه : 27435
 
نوشته شده توسط : پاوه

براي اينكه بتوانيد به ساير كشورها به ويژه كشورهاي اروياپي درخواست ويزا بدهيد، بايد رزرو بليط هواپيما براي ارائه به سفارت را آماده كنيد. داشتن رزرو بليط هواپيما براي ارائه به سفارت يكي از مهمترين كارهاي شما براي مسافرت به اروپاست.

 بسيار مشاهده شده كه بسياري از آژانس ها در قبال دريافت مبلغ قابل توجهي از مشتري، اقدام به ارائه واچر صوري جهت ارائه به سفارت مي نمايند در حاليكه سفارتخانه ها براي صدور ويزا، صحت كليه مدارك از جمله رزرو بليط هواپيما براي ارائه به سفارت را به دقت بررسي مي كنند و علي رغم كامل بودن ساير مدارك متقاضي، به دليل صوري بودن واچر ممكن است از صدور ويزا براي متقاضي خودداري نموده و به اصطلاح درخواست ويزاي او را ريجكت كنند.

آژانس هايي هم هستند كه در ازاي دريافت مبالغ قابل توجهي، اقدام به رزرو بليط هواپيما براي ارائه به سفارت و ارائه واچر واقعي هتل مي كنند. منظور از واچر واقعي، واچري است كه اگر سفارت رزرو انجام شده را با هتل چك كرد، درستي واچر تاييد شود.

ولي گروه گل پرواز اقدام به رزرو بليط هواپيما براي ارائه به سفارت به متقاضيان مي نمايد كه هم واقعي است يعني اينكه اگر سفارت واچر صادر شده را با هتل چك كرد، تاييد گردد و هم اينكه هزينه صدور واچر بسيار مقرون به صرفه و ارزان است.

رزرو قطعي هتل فقط مربوط به ارائه واچر به سفارت نمي شود بلكه شما مي توانيد هتل خود را قبل از سفر رزرو نموده و با خيال راحت و هزينه بسيار كم به مقصد مورد نظر خود برويد.

اگر بخواهيد با تورهايي كه آژانس هاي مسافرتي ارائه مي كنند به بسياري از كشورها از جمله كشورهاي اروپايي سفر نماييد، بايد هزينه بسيار بالايي را (مثلا مبالغي بالاتر از ۱۲ ميليون تومان براي هر نفر) را بپردازيد، اين در حاليست كه با استفاده از خدمات بليط خارجي مي توانيد بهترين هتل ها را با ارزان ترين قيمت ها و واچر رسمي قبل از سفر، رزرو كرده و با هزينه هايي به مراتب پايين تر، سفري با هيجان بيشتر و ماجراجويانه داشته باشيد.

اگر با تورهايي كه آژانس هاي مسافرتي برگزار مي كنند، به كشورهاي خارجي سفر كرده ايد حتما با مشكلات اينگونه سفرها مواجه شده ايد. از تاخير در ارائه بليط و ويزا تا مشكلات معطلي هماهنگي ليدر تورها براي بازديد از جاذبه هاي توريستي.

براي برطرف كردن همه اين مشكلات، گروه گل پرواز، اقدام به ارائه خدمات آن لاين صدور رزرو بليط هواپيما براي ارائه به سفارت و خريد بليط هواپيما و خدمات اخذ ويزا و اطلاعاتي درباره بار مجاز هواپيمايي ها مانند ميزان بار مجاز هواپيمايي الاتحاد نموده است تا بتوانيد به صورت بدون واسطه و مطمئن و با هزينه هاي چندين برابر پايين تر و در كوتاهترين زمان به كشور خارجي مورد نظر سفر نماييد.

همچنين گروه گل پرواز مي تواند برنامه سفر شما را قبل از مسافرت تهيه و تدوين كرده و با ذكر جزييات براي شما ارسال نمايد تا در سفر بتوانيد ليدر و راهنماي خودتان باشيد.

در واقع خدمات گروه خريد بليط گل پرواز از زماني كه قصد سفر خارجي و دريافت ويزا داريد تا هنگامي كه به آن كشور سفر مي كنيد را در برمي گيرد.

آژانس هاي مسافرتي ايران مي توانند قبل از خريد بليط خارجي آن را براي شما رزرو كنند. رزرو بليط هيچ هزينه اي نداشته ولي تا وقتي پول رو پرداخت نكنيد بليط قطعي نيست. در واقع وقتي هنوز از برنامه تان مطمئن نيستيد ولي نگران افزايش قيمت بليط هستيد ميتوانيد از آژانس درخواست كنيد بليط را رزرو كند تا آن بليط با آن قيمت براي شما محفوظ بماند.

مدت زماني كه سيستم رزرواسيون بليط  اين رزرو را براي شما حفظ مي كند بسته به قوانين ايرلاين و كلاس پروازي از چند ساعت تا چندين روز متغير دارد و بعد از آن زمان رزرو شما بطور اتوماتيك كنسل مي شود و امكان خريد يا رزرو آن بليط براي ديگران فراهم مي شود. اين رزرو بليط هواپيما براي ارائه به سفارت خانه ها و دريافت ويزا هم كاربرد دارد.

تقريبا تمام ايرلاين هاي دنيا و بهترين ايرلاين خارجي كلاس هاي مختلف پروازي با قيمت هاي متفاوتي دارند. معمولا هرچه زودتر بليط رو خريداري كنيد شانس اينكه كلاس ارزان تري نصيب تان شود بيشتر مي باشد.

شركت هاي هواپيمايي با توجه به زمان باقيمانده تا پرواز، سرعت خريداري و پروازهاي رقيب شان در آن مسير، طوري كلاس هاي پروازي شان را تنظيم مي كنند كه ضمن فروش بليط با بالاترين نرخ حداقل صندلي خالي را داشته باشند.

در موارد كمي ممكن است در روزهاي نزديك به پرواز بليط هاي خيلي ارزاني خريداري كرد ولي اين استثنا مي باشد و توصيه ما اين است كه هر زماني برنامه مسافرت تان قطعي شد براي خريد بليط اقدام كنيد.:: موضوعات مرتبط: بليط هواپيما

:: برچسب‌ها: بليط هواپيما، بليط، خريد بليط هواپيما، خريد اينترنتي بليط هواپيما، خريد آنلاين بليط هواپيما، خريد بليط چارتر، خريد بليط سيستمي هواپيما، خريد بليط خارجي، خريد بليط ارزان هواپيما، بليط ارزان هواپيما،
تاریخ انتشار : ۹ خرداد ۱۳۹۷ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]