امروز : 168
ديروز : 126
افراد آنلاين : 2
همه : 27436
 
نوشته شده توسط : پاوه

بهترين قيمت بليط هواپيما | قيمت بليط هواپيمايي را چك كنيد – گل پرواز

قيمت بليط هواپيما با توجه به نوع بليط خريداري شده متفاوت است. شما مي توانيد هم از بليط سيستمي و هم چارتر براي رزرو بليط استفاده كنيد. نحوه انتخاب از ابين اين دو نوع بليط بستگي به شرايطي دارد كه شما براي مسافرت در نظر داريد و با توجه به آنها مي توانيد هر يك از آنها را خريداري كنيد.

 

قيمت بليط هواپيما ايران اير

در صورتي كه بخواهيد بليط خودتان را از خود شركت هاي هواپيمايي يا ايرلاين ها تهيه كنيد مي توانيد از نوع سيستمي بليط ها استفاده كنيد. اين بليط ها قيمت هاي ثابتي دارند و در برخي مواقع قيمت آنها نسبت به نوع ديگر بليط هوايپما پايين تر است. شما براي رزرو بليطي كه قيمت پاييني داشته باشد بايد لحظه به لحظه قيمت بليط هواپيما هاي مقصد موردنظرتان را كنترل كنيد. شما با اين كنترل ها متوجه خواهيد شد كه قيمت ها در برخي روزها و ساعت هاي هفته پايين تر مي آيند و از نرخ قيمتي تعيين شده كمتر به مشتري ارائه مي شوند.

ليست قيمت بليط هواپيما

براي نمونه اگر شما در وسط هفته مثل دوشنبه اقدام به خريد كنيد شاهد خواهيد بود كه در اين روز قيمت با روزهاي ديگر تفاوت چشم گيري دارد و نسبت به بقيه روزها پايين تر است. پس اگر قصد خريد داريد حتما در اواسط هفته نسبت به تهيه و رزرو بليط اقدام كنيد تا قيمت بليط هواپيما شما حداقل نرخ را داشته باشد.

قيمت بليط هواپيما ماهان

براي اينكه قيمت بليط شما با كمترين مقدار همراه باشد از چند ماه پيش از مسافرت شروع به جستجوي بليط مقصدتان كنيد و قيمت هاي هواپيما را با هم مقايسه كرده و منتظر فرصت مناسب باشيد تا اگر يك شركت هواپيمايي يا يك شركت توريستي قيمت هاي به صرفه تري براي بليط ها اختصاص داد بتوانيد آن را خريداري كنيد. ايرلاين ها به وسيله سامانه هاي پيچيده اي نرم افزاري كه در اختيار دارند نرخ بليط ها را پايين مي آورند و در برخي مواقع مشاهده مي كنيد كه پيشنهادهاي ويژه اي نيز توسط آنها براي تهيه بليط ارائه مي شود.

نرخ مصوب پروازهاي داخلي ۹۶

به اين خاطر بايد لحظه به لحظه قيمت ها را كنترل كنيد كه قاعده مشخصي براي پايين آمدن نرخ ها وجود ندارد و فقط با كنترل زود به زود قيمت ها مي توانيد از پايين آمدن قيمت ها مطلع شويد و اقدام به تهيه بليط با قيمت پايين كنيد.

قيمت بليط هواپيما خارجي پيدا كردن زمان منسب براي خريد نيز مي تواند قيمت بليط شما را متعادل تر كند. مطابق تحقيقات انجام شده در كشورهاي خارجي, بليط هايي كه براي هواپيما اختصاص مي يابد در ۷ هفته از سال با قيمت هاي متوسطي به مسافران عرضه مي شوند و در مابقي هفته ها نرخ ها يا بيش از اندازه گران مي شوند و يا اينكه به اندازه باور نكردني پايين تر مي آيند. براساس اين تحقيقات و بررسي ها, پيدا كردن زماني مناسب براي تهيه بليط مي تواند بليطي با قيمت پايين تر را نصيب شما نمايد. بر مبناي يك قاعده رايج در صورتي كه شما بليط خودتان را زودتر مثلا پنج ماه قبل از مسافرت تان و يا ديرتر مثلا يك هفته مانده به زمان حركت هواپيما بخريد, ممكن است با بليط به صرف تري مواجه شويد و پايين قيمت را براي بليط بپردازيد. همانطور كه مي دانيد قيمت ها براساس روزهاي تعطيل و يا روزهايي كه اتفاق ويژه اي افتاده شناور مي شود و در اين روزها شاهد بيشتر شدن قيمت ها هستيد.

نرخ بليط ها را با توجه به تقاضاي مسافران قيمت گذاري مي كنند, قيمت در روزهاي تعطيل مثل ايام نوروز و تابستان به خاطر بودن مسافر زياد گران تر مي شود. پس در صورتي كه محدوديتي براي مسافرت تان نداريد و عجله اي براي سفر نيست, زماني را براي خريد انتخاب كنيد كه مسافر كمي در مسير موردنظرتان اقدام به مسافرت مي كنند. در اين حالت به بليط اقتصادي تري دسترسي خواهيد داشت. شما براي سفرهاي خارجي در ماه هاي فوريه و مارس مي توانيد شاهد قيمت بليط هواپيما كمتري باشيد چون در اين ماه ها مسافر كمي وجود دارد و پيش از تعطيلات تابستاني است و افراد كمي اقدام به مسافرت مي كنند. براي سفرهاي داخلي نيز مي توانيد در ايام قبل از تابستان و نوروز اقدام به مسافرت كنيد و شاهد پايين آمدن قيمت بليط ها باشد و براي سفرتان بليط كم قيمت تري را خريداري كنيد. كنترل بليط هاي شركت هاي مختلف هوايي نيز در دانستن قيمت بليط هواپيما موثر است سعي كنيد در انتخاب بليط فقط به يك شركت هواپيمايي منحصر نشويد و ايرلاين هاي مختلفي را با هم مقايسه و بهترين قيمت موجود در بين ايرلاين ها را براي سفرتان انتخاب كنيد.

قيمت مصوب بليط هواپيما تهران مشهد

شما بايد بليط موردنظر خودتان را از بين بليط هاي مختلفي كه مشاهده مي كنيد انتخاب كرده و اين انتخاب را براساس مقايسه بليط ها و قيمت هاي آنها انجام دهيد. بعد از بررسي ها زمان پرواز هواپيماهاي مختلف را مشاهده مي كنيد و از نحوه مقررات و خدمات هر خط پروازي و قيمتي كه به آن اختصاص يافته مطلع مي شويد. بعد از اين كارها شما مي توانيد با توجه به مقصدتان بليط دلخواه تان را پيدا كرده و نسبت به رزرو و خريد آن اقدام كنيد.

 

قيمت بليط هواپيما داخلي براي اينكه به همه قيمت هاي بليط دسترسي داشته باشيد بايد به يك سايت معتبر و جامع متصل شويد. گل پرواز با جستجوي تمامي ايرلاين ها شركت هاي هواپيمايي و همچنين امكان جستجو ي بليط و قيمت آنها اين امكان را براي شما فراهم مي كند. شما در گل پرواز دسترسي جامعي به قيمت بليط هاي پروازهاي داخلي و خارجي داريد و مي توانيد همه پروازها و بليط آنها را با قيمت هايشان مقايسه كنيد و با مقايسه آنها به بهترين قيمت بليط برسيد و آن را براي سفر خودتان انتخاب و با طي مراحل خريد آن را قطعي كنيد.

قيمت جديد بليط هواپيما داخلي

در ضمن شما با خريد از گل پرواز به ارزان ترين بليط هاي پرواز ها نيز دسترسي خواهيد داشت و با قيمت هاي پايين تري خواهيد توانست بليط موردنظرتان را خريداري كنيد. نوع جستجو در گل پرواز به اندازه اي بالاست كه مي تواند رضايت همه مسافران و توريست هاي شهرهاي خارجي را فراهم كند. قيمت ارزان بليط هواپيما قيمت بليط چارتر يكي از روش هاي تهيه بليط ارزان هواپيما است قيمت اين بليط ها را خود آژانس هاي مسافرتي مشخص مي كند و ايرلاين در تعيين قيمت ها نقشي ندارد. اين به اين دليل است كه سود و زيان فروش بليط ها بر عهده خود آژانس توريستي چارتر كننده است. اگر اين شركت بتواند بليط هايش را به صورت كامل بفروشد سود زيادي به دست خواهد آورد و اگر صندلي خالي در هواپيما بماند ضررش متوجه آنها خواهد بود. پس مجبورند قيمت بليط را پايين تر از حد معمول به مشتري بفروشند. قيمت بليط در نوع چارتر به دليل موارد بالا هميشه در نوسان است. اين نوسان قيمتي با توجه به اوضاع چارتر كننده بالا و پايين مي شود. هر چه به زمان پرواز هواپيما نزديك تر مي شويم اين نوسان قيمتي نيز شدت بيشتري به خود مي گيرد. در صورتي كه تعداد مسافرها در لحظه آخر زياد باشد شركت توريستي قيمت بليط ها را افزايش مي دهد تا سود زيادي كند و اگر كمتر از اندازه باشد قيمت را پايين تر مي آورد تا لااقل تمام بليط ها به فروش برسد و به هزينه اي كه براي اجاره آنها كرده برسد.

قيمت بليط هواپيما ايران اير

شما براي اينكه بليط چارتر ارزان تري را تهيه كنيد بهتر است در اواسط هفته اقدام به خريد بليط كنيد چون در اين روزها متقاضي سفر كم است و بليط هاي اين روزها نيز ارزان تر براي شما در مي آيد. در روزهاي تعطيلي و نوروز و تابستان اصلا به هيج وجه اقدام به خريد بليط چارتر نكنيد در اين زمان ها مسافر زياد است و همانطور كه گفتيم شركت توريستي چارتركننده روي قيمت ها مي كشد. در مسيرهاي پرترافيك هوايي نيز قضيه بر همين منوال است در اين مسيرها چون مسافر زيادي دارند شركت چارتر كننده از فروش بليط هايش مطمئن است و اقدام به اجاره تمام صندلي هاي هواپيما مي كند و قيمت هايش را هم بالا مي برد تا سود زيادي عايدش شود.:: موضوعات مرتبط: بليط هواپيما

:: برچسب‌ها: بليط هواپيما، بليط، خريد بليط هواپيما، خريد اينترنتي بليط هواپيما، خريد آنلاين بليط هواپيما، خريد بليط چارتر، خريد بليط سيستمي هواپيما، خريد بليط خارجي، خريد بليط ارزان هواپيما، بليط ارزان هواپيما،
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]