امروز : 247
ديروز : 126
افراد آنلاين : 4
همه : 27515
 
نوشته شده توسط : پاوه

فرقي نمي كند در كجاي اين كشور و جهان زندگي مي كنيد، اگر هدف خود در سفر را بر روي ايمني، سرعت و امكانات بنا كرده ايد، بليط قطار را در بين ساير وسايل نقليه انتخاب كنيد.

 سفر به مسيرهاي زيبا با قطار

سفر هميشه براي انسان ها از جذابيت خاصي برخوردار بوده است. در هر كجاي دنيا كه باشيد اگر از مكان زندگي خود نقل مكان نكنيد، از دست روزمرگي ها و فشارهاي رواني در امان نخواهيد بود. براي اين كار مستلزم سفر به نقاط دور و نزديك خواهيد بود. 

مقصدهاي مختلفي پيش روي هر انساني وجود دارد. مردمان خونگرم جنوب دوست دارند به نقاط سرسبز شمالي سفر كنند و هموطنان بي نظير شمالي به مناطق تاريخي، بسياري از مسافران نيز دوست دارند مناطق مختلف زيباي جهان را  نظراه نمايند.

فرقي نمي كند در كجاي اين كشور و جهان زندگي مي كنيد، اگر هدف خود در سفر را بر روي ايمني، سرعت و امكانات بنا كرده ايد، بليط قطار را در بين ساير وسايل نقليه انتخاب كنيد. 

مسافرت با قطار هميشه امنيت بالايي و امكانات بي نظيري را با خود به همراه داشته است. كساني كه بليط قطار را براي سفرهاي خود خريداري كرده اند، سفر با اين وسيله نقليه را هرگز فراموش نخواهند كرد. در اين مطلب چند مسير زيباي ريلي جهان در پاييز را معرفي خواهيم كرد.

عبور از كوه هاي راكي و رود تامسون

يكي از مناظر بسيار ديدني و رويايي كه در جهان مي توان با قطار آن را مشاهده كرد، كوه هاي راكي در كانادا است. اين مسير كه طولاني ترين مسير ريلي در كانادا به شمار مي رود، سالانه گردشگران زيادي را از اين باب به خود اختصاص مي دهد. اين قطار علاوه بر كوه راكي شهر زيباي ونكوور و رود تامسون را پشت سر مي گذارد.

قطار Durango & Silverton Narrow Gauge Railroad

بسياري از ما عاشق طبيعت و گشت و گذار در آن هستيم. براي ديدن طبيعت در سفر با قطار بايد سري هم به قطار Durango & Silverton Narrow Gauge Railroad در آمريكا بزنيد. اين قطار طبيعت هاي شگفت انگيز امريكا را به ديدگان مسافران هديه مي دهد. اين قطار از مسيرهايي چون  كوهستان ها كلرادو، رودخانه آنيماس و راه ها ي قديمي عبور مي كند. خريد بليط قطار اين نوع مسيرها مي تواند لحظات شيريني را براي سفر رقم بزند.

طولاني ترين مسير ريلي دنيا

يكي ديگر از كشورهايي كه مي تواند با قطارهاي خود مسافران را شگفت زده كند، روسيه است. كشور روسيه خطوط ريلي را در كشور بنا كرده كه وسعت بسيار زيادي دارد. اين مسير ريلي طولاني ترين مسير ريلي در دنيا به شمار مي رود و عرض كشور روسيه را طي مي نمايد. بزرگترين درياچه آب شيرين جهان درياچه بايكال، جنگل، كوه و خانه هاي قديمي در اين مسير ريلي قرار دارد.

عبور از كوه هاي آلپ

 سوئيس ديگر كشوري است كه مي تواند با مسير ريلي زيباي خود كه از بلورهاي يخي تشكيل شده شما را غافلگير كند. اگر دوست داريد محو تماشاي كوه هايي هميشه پوشيده از برق و درختاني سفيد رو به رو شويد، قطار هاي كوه آلپ را براي سفر انتخاب نماييد. اين قطار از ميان كوه آلپ گذر خواهد كرد و زيبايي هاي شگفت انگيزي از برف و يخ را به نمايش خواهد گذاشت.

با اين قطار حيوانات را از نزديك ببينيد

قطارهايي در دنيا وجود دارند كه در مسيرشان مي توان حيوانات مختلف را از نزديك مشاهده كرد. اين قطارها يادگاري هاي شيريني از حيوانات را براي مسافران بر جاي خواهند گذاشت. راه آهن گرند كانيون كه در سال 1901 افتتاح گرديد در مسير خود از جنگل ها و مناطقي عبور مي كند كه حيواناتي مانند شير، ببر، آهو و پرندگان مختلف را مي توان از نزديك مشاهده كرد. مسيرهاي بي نظير بسيار زيادي در سراسر جهان وجود دارند كه با قطار مي توان از آنها عبور كرد و نهايت لذت را برد. براي اشنايي با اين مسيرها و ساير مطالب جذاب به مجله تيك بان مراجعه كنيد. سايت تيك بان يكي از بهترين سايت هاي ارائه كننده بليط قطار مي باشد.

تيك بان ساده ترين سايت فروش بليط قطار است كه در كمترين زمان و بهترين هزينه ممكن در آن بليط هر مسيري را بخريد و مهم تر از همه پشتيباني 24 شويد. بليط ارزان قطار قطارهاي داخلي، استرداد سريع بليط قطار، رزرو سريع بليط و چك كردن سريع موجودي بليط قطار از ويژگي تيك بان است. قبل از اينكه قطار سوت بزند بليط خود را از تيك بان  بخريد.:: موضوعات مرتبط: بليط هواپيما

:: برچسب‌ها: بليط قطار،
تاریخ انتشار : ۴ دى ۱۳۹۸ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]