امروز : 6
ديروز : 11
افراد آنلاين : 1
همه : 3162
 
نوشته شده توسط : پاوه

بهترين ايرلاين خارجي برمبناي كيفيت خدماتي كه به مسافران ارائه ميشود تعيين مي گردد. خدمات ارائه شده در بهترين ايرلاين خارجي شامل خدمات رفاهي و تفريحي است كه براي راحتي بيشتر مسافرين، به ويژه مسافران كلاس بيزنس و فرست كلاس لحاظ مي گردد.

 

بدون ترديد صنعت هوانوردي دنيا، به سمت و سويي مي‌رود كه هيچ پاياني براي كميت‌ها و كيفيت‌هاي آن قابل تصور نيست. خريد بليط هواپيما گل پرواز نيز تمامي بليط هاي باكيفيت شبكه هوايي ايران و جهان را در اختيار مسافران محترم گذاشته است.

در صورتي كه زماني پروازهاي كوتاه و طولاني مدت، امري كسالت‌ بار و خسته‌كننده بود، امروزه تعدد ابزارهاي سرگرمي مثل اينترنت و موسيقي و فيلم، باعث شده تا مسافران در حين سفر، اوقات مفرحي داشته باشند.

 در پروازهاي بين قاره ‌اي كه گاه ساعت‌ها طول مي‌كشد، امكانات كاملي حتي براي خواب مسافران پيش‌بيني شده است. طولاني‌ترين مسير هوايي دنيا در حال حاضر، مسير سنگاپور به لس‌آنجلس است كه 18 ساعت و نيم به طول مي‌انجامد، آن هم با يك پرواز بدون توقف. به همين خاطر ايرلاين‌هاي لوكس، براي مسافران ويژه خود، فضاهايي را در نظر گرفته‌اند كه اين زمان را به‌راحتي بخوابند يا با وسايل گوناگون سرگرم باشند.

 هر ساله بهترين ايرلاين خارجي، از صندلي و كابين‌هاي جديدي براي رده‌هاي مختلف مسافران خود رونمايي مي‌كنند. صندلي و كابين‌هايي كه امكانات آنها هر روزه متنوع‌تر و بيشتر مي‌شود.

در كنار استفاده از پيشرفت‌هاي تكنولوژيك، ارائه خدمات بليط پرواز خارجي، مهمانداري مناسب، استفاده از منوهاي غذايي و نوشيدني كامل و مفصل و خدمات فرودگاهي و ويژه نيز مزيد بر علت است كه برخي از اين خطوط هوايي، از رقباي خود متمايز باشند و رقابت ميان ايرلاين‌هاي لوكس، تبديل به رقابتي بي‌پايان شود.

 رقابتي كه هرچند هزينه‌هايي براي صاحبان اين شركت‌ها در بر دارد، ولي برنده نهايي آن، مسافراني خواهند بود كه در جستجوي خدمات بيشتر و بهتر براي سپري كردن يك پرواز امن و راحت هستند.

بهترين ايرلاين خارجي براي خريد بليط خارجي در سال ۲۰۱۷

هواپيمايي قطر

هواپيمايي سنگاپور

هواپيمايي آل نيپون

هواپيمايي امارات

هواپيمايي كاتاي پاسيفيك

هواپيمايي اوا اير

هواپيمايي لوفت‌ هانزا

هواپيمايي اتحاد و مقدار بار مجاز هواپيمايي الاتحاد

هواپيمايي هانان

هواپيمايي گارودا ايندونزيا

هواپيمايي تاي (تايلند)

هواپيمايي تركيش

هواپيمايي ويرجين استراليا

هواپيمايي سوئيس اينترنشنال

هواپيمايي كانتاس

هواپيمايي ژاپن

هواپيمايي اتريش

هواپيمايي اير فرنس‌‌ (فرانسه)

هواپيمايي نيوزيلند

هواپيمايي آسيانا

بهترين ايرلاين هاي ارزان

ايرآسيا

هواپيمايي نروژ

هواپيمايي جت بلو

هواپيمايي ايزي جت

هواپيمايي ويرجين آمريكا

هواپيمايي جت استار

ايرآسيا اكس

هواپيمايي آزول برزيل

هواپيمايي ساوت وست

هواپيمايي اينديگو

بهترين ايرلاين خارجي اكونومي (بليت اقتصادي)

هواپيمايي تاي

هواپيمايي قطر

هواپيمايي آسيانا

هواپيمايي گارودا ايندونزيا

هواپيمايي سنگاپور

هواپيمايي ژاپن

هواپيمايي امارات

هواپيمايي آل نيپون

هواپيمايي اِوا

هواپيمايي لوفت‌ هانزا

بهترين ايرلاين خارجي با سرگرمي هاي حين پرواز خارجي

هواپيمايي امارات

هواپيمايي قطر

هواپيمايي سنگاپور

هواپيمايي تركيه

هواپيمايي ويرجين آتلانتيك

هواپيمايي لوفت هانزا

هواپيمايي كانتاس

هواپيمايي اتحاد

هواپيمايي دلتا

هواپيمايي تاي

بهترين ايرلاين خارجي براساس راحتي و عدم تاخير

 اتحاد ايرويز

راحتي در حين پرواز: 80

عدم تأخير در پرواز: 74

ايرلاين اتحاد كه متعلق به امارات است، نزديك به 10 سال است كه شروع به فعاليت كرده است، اما به‌سرعت رو به رشد است. سود اين شركت از 14 ميليون دلار در سال 2011 به 42 ميليون دلار رسيده است.

لوفت هانزا

راحتي در حين پرواز: 80

عدم تأخير در پرواز: 75

اين ايرلاين با مركزهايي در دوسلدورف، فرانكفورت و مونيخ، بزرگ‌ترين ايرلاين اروپاست. براي رقابت در دنياي امروز، لوفت هانزا كيفيت صندلي­ها را ارتقاء داده است، اما همچنان ازنظر اقتصادي كاملاً مقرون‌به‌صرفه است.

اير آستانا

راحتي در حين پرواز: 74

عدم تأخير در پرواز: 82

اير آستانا كه پرچم‌دار خطوط هوايي قزاقستان است، از سال 2002 شروع به پروازهاي تجاري كرد. اين ايرلاين ممكن است بالاترين در ليست ما نباشد، اما در سال 2012 بهترين ايرلاين آسياي مركزي نام گرفت.

عمان اير

راحتي در حين پرواز: 82

عدم تأخير در پرواز: 75

اين ايرلاين كه دفتر مركزي‌اش در فرودگاه بين­المللي موسكات در عمان است، با شعار «ديد مدرن، سنت براي تمام زمان­ها» فعاليت مي­كند. اين ايرلاين براي راحتي صندلي 90 و براي تمام قسمت­هاي ديگر پرواز 80 گرفته است.

ايرلاين ژاپن

راحتي در حين پرواز: 76

عدم تأخير در پرواز: 81

اين ايرلاين از 4 دفتر مركزي در ژاپن تشكيل‌شده است كه پروازهايي به 103 مقصد در سراسر جهان ارائه مي­دهد. اين كمپاني از بزرگ‌ترين خريداران هواپيماي بوئينگ دريملاينر است كه بعدها دچار نقص فني شدند.

تاي ايرويز

راحتي در حين پرواز: 78

عدم تأخير در پرواز: 79

تاي ايرويز به 75 شهر در 35 كشور پرواز دارد. اين ايرلاين، اولين ايرلاين آسيايي است كه در فرودگاه هيثرو لندن فعاليت كرده است.

 فين اير

راحتي در حين پرواز: 76

عدم تأخير در پرواز: 74

فين اير بهترين ايرلاين داخلي و خارجي در كشور خود، فنلاند است و بيشتر آن متعلق به دولت فنلاند است. فين اير در بيشتر پروازها غذا و ميان وعده‌ي داغ سرو مي­كند، اما امتياز غذاي آن 70 است.

تركيش ايرلاينز

راحتي در حين پرواز: 80

عدم تأخير در پرواز: 74

تركيش ايرلاينز قابل‌اعتمادترين نيست، اما در تمام قسمت­ها امتياز 80 را كسب كرد. اين ايرلاين با كمپين تبليغاتي با حضور كوبي برايانت و ليونل مسي توجه بسياري را جلب كرده است، اما شايد سياست لباس پوشيده براي مهمانداران تأثيري منفي روي محبوبيت اين ايرلاين گذاشته باشد. تركيش ايرلاينز به 221 فرودگاه در 98 كشور مختلف پرواز دارد.

سوث افريكن ايرويز

راحتي در حين پرواز: 78

عدم تأخير در پرواز: 74

ايرلاين­هاي آفريقايي به‌اندازه‌ي ايرلاين­هاي اروپايي و آمريكايي پيشرفته نيستند، اما بااين‌وجود سوٍث افريكن ايرويز با غذاهاي عالي، سرگرمي حين پرواز و صندلي‌هاي راحت، راهش را به ليست 20 ايرلاين برتر بازكرده است. اين ايرلاين از مركز خود واقع در جوهانسبورگ به 38 شهر مختلف پرواز دارد.

كاتاي پاسيفيك

راحتي در حين پرواز: 84

عدم تأخير در پرواز: 74

كاتاي پاسيفيك كه دفتر اصلي­ اش در هنگ­ كنگ قرار دارد، امتياز 100 را در قسمت سرگرمي حين پرواز كسب كرد و در رتبه بندي شركت هاي هواپيمايي جهان در جايگاه خوبي است. در دسامبر مهمان­داران اين ايرلاين با اعتصاب و «دادن سرويس 3 ستاره به قيمت 5 ستاره» اهميت سرويس ­دهي مناسب را مورد تأكيد قراردادند.

https://airastana.com/global/en-us:: موضوعات مرتبط: بليط هواپيما

:: برچسب‌ها: بليط هواپيما، بليط، خريد بليط هواپيما، خريد اينترنتي بليط هواپيما، خريد آنلاين بليط هواپيما، خريد بليط چارتر، خريد بليط سيستمي هواپيما، خريد بليط خارجي، خريد بليط ارزان هواپيما، بليط ارزان هواپيما،
تاریخ انتشار : ۷ فروردين ۱۳۹۷ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]