امروز : 3
ديروز : 7
افراد آنلاين : 1
همه : 2529
 
نوشته شده توسط : پاوه

قيمت بليط هواپيما يكي از مهم ترين فاكتورهايي است كه مسافران هنگام سفرهاي هوايي به آن توجه مي كنند.

به همين خاطر ممكن است برخي آژانس هاي مسافرتي و مراكز فروش بليط با ارائه تخفيف هاي كاذب مشتري هاي زيادي به خود جذب كنند و پس از آن با قيمت بالاتري بليط هواپيما به آنها بفروشند.

در نتيجه لازم است هنگام استعلام قيمت بليط هواپيما و خريد بليط از فاكتورهايي كه بر قيمت بليط هواپيما تأثير مي گذارند آگاه باشيد.

تخفيف‌ بليط هواپيما
افراد زير با ارائه مدارك لازم مي توانند بليط هواپيما مورد نظر خود را با 50 درصد تخفيف خريداري كنند.

خانواده هاي معظم شهدا، اسرا و مفقودان شامل پدر، مادر، همسر و فرزندان

(مدارك لازم : معرفي نامه بنياد شهيد و يا تصوير كارت شناسايي از بنياد شهيد)

معلولان (مدارك لازم : معرفي نامه سازمان بهزيستي يا كارت معلوليت معتبر)

كاركنان سازمان هواپيمايي كشوري

(مدارك لازم : معرفي نامه از سازمان هواپيمايي كشوري)

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي

(مدارك لازم : كارت شناسايي معتبر)

تخفيف نمايندگان تنها در مسير بين تهران و استان حوزه انتخابيه نماينده اعمال مي شود.

زمان خريد بليط هواپيما
از آنجا كه افراد زيادي هنگام تعطيلات عمومي و فصلي به سفر مي روند، قيمت بليط هواپيما در اين زمان ها بسيار بالاست. پس با يك برنامه ريزي ساده مي توانيد زمان هاي خلوت سال را در تقويم علامت بزنيد و مرخصي هايتان را براي يك مسافرت به صرفه و راحت نگه داريد.

شركت هواپيمايي و تخفيف هاي ويژه

با چك كردن و مقايسه قيمت بليط هواپيما شركت هاي مختلف هواپيمايي مي توانيد به بهترين گزينه برسيد. چون بعضي شركت هاي هواپيمايي در زمان هاي خاصي تخفيف هاي ويژه اي براي مسافران خود در نظر مي گيرند.

خريد اينترنتي بليط هواپيما داخلي
همانطور كه مي‌دانيد يكي از راه‌هاي كاهش هزينه سفرهاي خارجي، رزرو بليط هواپيما است. رزرو بليط هواپيما برعكس چيزي كه در ذهن ما شكل گرفته، نيازمند پرداخت هزينه نيست و با خريد قطعي بليط هواپيما متفاوت است.

اما رزرو بليط پروازهاي خارجي مناسب چه افرادي است و چه فايده‌اي دارد؟ رزرو بليط هواپيما براي سه دسته از مسافران مناسب است. دسته اول افرادي هستند كه از زمان دقيق آماده شدن ويزاي خود اطلاع ندارند و براي گرفتن ويزا بايد بليط خود را رزرو كنند و به سفارت تحويل دهند.

دسته دوم افرادي‌اند كه به دنبال خريد بليط ارزان هواپيما هستند و براي سفر خود از هفته‌ها قبل برنامه‌ريزي كرده‌اند.

دسته سوم نيز كساني هستند كه منتظر قطعي شدن برنامه سفر خود هستند و قصد دارند بليط خود را به منظور حفظ قيمت مناسب، از پيش نگه دارند.

لازم است بدانيد رزرو بليط خارجي از طريق فلايتيو با توجه به اينكه نماينده رسمي كليه خطوط هواپيمايي است هزينه‌اي ندارد و صندلي پرواز شما براساس قوانين ايرلاين از چند ساعت تا چند هفته قابل رزرو شدن است، كه يك امكان فوق العاده براي تهيه بليط با قيمت مناسب براي مسافران است.

البته توجه داشته باشيد كه براي مطلع شدن از مدت زمان رزرو بليط هواپيما بايد به حساب كاربري خود در فلايتيو مراجعه كنيد و اين زمان را مشاهده كنيد. معمولا اين اطلاع رساني بين يك تا يك ساعت و نيم بعد از زمان رزرو در پروفايل شما قابل مشاهده است.

خريد اينترنتي بليط هواپيما، علاوه بر داشتن تمام اين مزايا، سفر كردن را به ميزان قابل توجهي براي شما راحت مي كند. چون به جاي رفتن به آژانس هاي هواپيمايي يا مراكز فروش بليط مي توانيد با مراجعه به سامانه فلايتيو، به راحتي قيمت، زمان پرواز و قوانين مربوط به بليط هواپيما تمامي ايرلاين هاي خارجي و داخلي را مشاهده كنيد و بليط مورد نظر خود را رزرو و خريداري كنيد.

اما يكي از مشكلاتي كه باعث مي شود افراد به خريد اينترنتي اعتماد نداشته باشند، موانع و مشكلاتي مثل پايين بودن سرعت اينترنت، مناسب نبودن خدمات سايت ها و برنامه هاي خريد اينترنتي و مشكلات پرداخت آنلاين در فرايند خريد اينترنتي بليط هواپيما است. 

جالب است بدانيد كه سامانه فلاتيو با وجود به حداقل رساندن اين مشكلات، يك تيم پشتيباني شبانه روزي دارد كه در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوي سؤالات و مشكلات مشتريان و كاربران است و در فرايند خريد يا رزرو اينترنتي بليط هواپيما قدم به قدم كاربر را راهنمايي و همراهي مي كند. خريد اينترنتي بليط هواپيما شما را از بيرون رفتن از خانه و صرف وقت، انرژي و هزينه زياد بي نياز مي كند و بهترين انتخاب را برايتان به ارمغان مي آورد.

 :: موضوعات مرتبط: بليط هواپيما

:: برچسب‌ها: بليط هواپيما، بليط، خريد بليط هواپيما، خريد اينترنتي بليط هواپيما، خريد آنلاين بليط هواپيما، خريد بليط چارتر، خريد بليط سيستمي هواپيما، خريد بليط خارجي، خريد بليط ارزان هواپيما، بليط ارزان هواپيما،
تاریخ انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۶ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]